Hakkımızda

NAMLI, 1929 yılından bugüne yaşayan bir tarihe sahip. Kurucusu Naim MEPA, Tahtakale’de peynir ve zeytin satmayla işe başlamış, oğlu Emin MEPA işi ilerletip İstanbul’un ilk pastırma imalathanesini kurmuştur. Eminönü’nde 10 m2 yerde oğulları Esen ve Engin MEPA ile çalışmaya devam etmiştir.

2007 yılında, Şarküteri & Café & Restaurant üçlüsünü biraraya getirerek sektörde bir ilke imza atan NAMLI GURME KARAKÖY, aynı anlayışı bu kez farklı bir mimari ve konseptle birleştiren yeni markasıyla misafirlerini ağırlıyor.

Namlı’nın yeni yüzü ve yeni trendi olacak NamPlus by Namlı Karaköy, Mall Of İstanbul Ana Giriş kapısında sizleri bekliyor. NamPlus, gelenekleri bozmadan hem yemek yemenin hem de alışveriş yapmanın keyfini, dinamizmi ve enerjisiyle yaşatmaya devam ediyor. Alıştığımız kahvaltı anlayışına yeni bir tarz katarak Serpme kahvaltısı ve çocuklara özel yaptığı menüleri ile de bünyesine yenilikler katıyor.

HER ÖĞÜN AYRI BİR LEZZET ŞÖLENİ

NamPlus’ta; bir klasik haline gelen kahvaltıların yanı sıra öğle, akşamüstü ve akşamları da sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ve binbir çeşit ürünlerin sunulacağı bir ortam sizlerle. Günlük olarak çıkan taze ve sıcak unlu mamüller hem gün boyu hem de beş çaylarınıza eşlik ederken, akşam sofralarınızı ızgara kırmızı ve beyaz et çeşitleri, makarna çeşitleri, özel fırınından çıkan pizzalar ile Türk mutfağının vazgeçilmezi zeytinyağlılar donatıyor. Ayrıca öğlen saatlerinde çıkan sıcak ev yemekleri de anne eli değimiş hissi yaşattırıyor. Dilerseniz, beğendiğiniz ürünleri ve lezzetleri satın alarak kendi sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Sadece kahvaltı ve alışveriş değil günün her saati zaman geçirebileceğiniz bir ortamda bulunmanın keyfini yaşıyorsunuz.

GENÇ VE DİNAMİK BİR MİMARİ

NamPlus’ın mimarisinde de genç bir ruh ve dinamizm hakim. Her detayı özenle düşünülerek tasarlanan NamPlus’ta; sunulan ürünlerin içerikleri, özellikleri ve neden tercih edilmesi gerektikleri mağaza içerisinde sizlere aktarılıyor. Renk seçiminden, aksesuar tercihlerine kadar her ayrıntı enerjik ve dinamik bir anlayışı yansıtacak şekilde düşünüldü.